Startovky v pdf ke stažení

Startovka sidecarů

Startovka solo motocyklů

Kategorie B – Vintage vyrobené 1920 – 1930
7Šimek PavelCZScott1929VCC Dvůr Králové n.L.
15Pára TomášCZRudge Ulster GP 5001929Bratrstvo Ručky
17Langr PetrCZRudge Ulster1930S.L.Z.A.
21Dousek StanislavCZBöhmerland 600 SS1926MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION
27Šmolík KarelCZRudge1930AMK Hořice
46Čipera JiříCZAJS Big Port1927 
64Hlavsa JiříCZRudge Ulster1930Bratrstvo Ručky Branná
87Zatloukal JaroslavCZBSA Sloper de luxe1930Stránský-Petržík pneumatické válce s.r.o.
      
Kategorie C – Post – vintage do 350 ccm vyrobené 1931 – 1949
6Toulec PavelCZGilera Lanciata1945 
7Dörr ArnoštCZStandard 350 OHV GS1936Standard
12Kratochvíl MarekCZMatcheless G 3L – KM1947Moto Racing Zábřeh
21Ščučka JiříCZBenelli 250 OHC1936Bratrstvo Ručky
47Pára JanCZRudge Withworth – Rapid1939Bratrstvo Ručky
55Blight PeterGBVelocette MOV1934 
81Hůlka PetrCZExcelsior Manxman 3501936 
87Michera StanislavCZRudge 250 radial1934KHV – Metuje
97Exner JanCZNSU OSL1937Stránský-Petržík pneumatické válce s.r.o.
98Kříž LubošCZNSU OSL 2501943 
99Kočí LubošCZNSU1938MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION
      
Kategorie E – Post – vintage přes 350 ccm vyrobené 1931 – 1949
3Zatloukal JaroslavCZBSA Blue star1935Stránský-Petržík pneumatické válce s.r.o.
4Ulm AndreasDECotton Python Special1932AMC DEUERLING
12Kábele JanCZNSU 501 OS1936MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION
16Wallach TadeuszANorton1947Z.V. MOTOR Wien
33Dousek StanislavCZNSU1939MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION
50Toulec PavelCZGilera Saturno Competizione1941 
51Oplištil PetrCZNorton1937MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION
69Metelka PetrCZMatchless G801948S.L.Z.A.
74Horčička VratislavCZNSU1936MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION
      
Kategorie F – Classis do 175 ccm vyrobené 1950 – 1967
7Petružálek PetrCZČZ 1751962Techlit RT 73
41Meloun IvanCZGilera 1751959Bratrstvo Ručky
47Hynek KarelCZČZ 1751958Autodoprava Kühnel
52Srovnal DrahomírCZČZ 150C1951 
61Vondrák JanCZČZ1964 
64Vrzáň LiborCZČZ 1751964LVM Classic team
66Kuchařík PetrCZČZ 175 Skot1956Řeznictví Haňáček
67Kubíček BohuslavCZJawa ČZ1955Autocentrum Zábřeh
73Kalina KarelCZKovrovec 1751967Čivava team msk St. Město
91Prouza VratislavCZČZ 1751963 
95Mihaljevič MilanCZČZ 4501964BRIST Tábor
      
Kategorie H – Classis do 250 ccm vyrobené 1950 – 1967
2Vajdl MartinCZJawa 250 Kývačka1964 
4Klimeš ZdeněkCZJawa Junior1965 
9Galle NicoleCHČZ Walter 2501954Old’scool decibels
17Jirouš JosefCZJawa Junior1964 
25Schmidtová ŠárkaCZJawa Pérák 2501954Bratrstvo Ručky
29Škoda PavelCZOgar 2501960B a M stavby Pardubice
30Valtera MartinCZJawa 2501964 
31Samak KvětoslavSKČZ1967GARO
33Tenk JiříCZČZ Junior 2501967 
44Hemelík LubošCZJawa1956 
47Munzar JanCZČZ1965Hujer – team
54First VladimírSKČZ Junior 2501967 
56Kubíček VítCZJawa Pérák 2501954 
57Matoušek JosefCZJawa1955B a M stavby Pardubice
62Rulík JaroslavCZJawa 2501960Svazmotgar
88Kamenár ĽubomírSKSuzuki T 250 Six1966 
89Ženíšek JanCZJawa Pérák 2501954 
90Halfar JaromírCZJawa1967Moto servis Hrabství
91Prouza VratislavCZJawa Junior 2501964 
94Průcha JiříCZJawa 250/S 5791964HAMAŇA TRANSPORT – Labík moto
96Fingerhut JosefCZJawa Pérák 2501958Snížek CZ
97Kvasnička LubošCZJawa Pérák1953VARIA + PLUS
99Antoš MichalCZČZ Junior 2501967 
      
Kategorie J – Classis do 350 ccm vyrobené 1950 – 1967
1Kopiec RobertPLJunak M101961Junak polish team
8Mihaljevič MilanCZJawa Pérák 3501954BRISK Tábor
13Fišar JanCZJawa Pérák1950 
15Hrdlička LuděkCZJawa 35019563B racing
22Zavadil Václav ml.CZJawa 350 / S 5541962Pivovar KANEC Žamberk
26Šiška JosefCZJawa 350 5541948 
39Šrámek MilanCZČZ Walter 350 OHC typ 8511954 
41Meloun IvanCZDucati 3501967Bratrstvo Ručky
46Vojáček TomášCZJawa 350 Bol d´ Or1957VRT v.k. p S
51Fotr IvanCZJawa Pérák1955AMK Mohelnice
56Baklík MiroslavCZJawa Bol d´ Or1964Autoklub Krakonoš Jilemnice
65Paznocht ZdeněkCZAermacchi Ala d´Oro1966Paznocht racing
71Šimek PavelCZČZ Walter 350 OHC typ 8511954VCC Dvůr Králové n.L.
72Cimburek LudvíkCZČZ Walter 8511954 
88Cikánek PetrCZJawa Pérák 3501956 
89Ženíšek JanCZJawa Pérák 3501954 
96Fingerhut JosefCZJawa Pérák 3501958Snížek CZ
      
Kategorie K – Classis přes 350 ccm vyrobené 1950 – 1967
2Brand StephaneCHEso monoblok original1955Old’scool decibels
21Tůma MiroslavCZJawa 500 2xOHC1954 
43Tenk JiříCZEso S 451967 
59Korzyniewski TomaszPLBSA A10 Super Rocket1959LightSpeedTeam
66Müller PavelCZMoto Guzzi Falcone1967MCR Caferacers
67Spychala SzymonPLTriumph Tr61964LightSpeedTeam
68Svoboda VladimírCZEso1966S.L.Z.A.
81Hůlka PetrCZNorton Manx 5001962 
86Karas OldřichCZJawa 500 2xOHC1951Jawa OK servis
      
Kategorie L – Motocykly do 50 ccm
1Tazler JaromírCZMinarelli1974Obec Rasošky, Racing team JT a Michal
3Staniszewski ZbigniewPLSuzuki ZS1983K-M-K Białystok
6Gregora StanislavCZHummel GRS1979 
10Vitvar LadislavCZAHRA 501980AHRA Hradec Králové
31Havránek MichalCZKreidler1981 
36Kolínek TomášCZTESTI 501970SELM MORAVA s.r.o.
68Dvořák FrantišekCZFad 501974 
      
Kategorie R – GP do 250 ccm vyrobené 1968 – 1978
6Gregora StanislavCZGRS HH1977 
7Kaděrka LiborCZJawa 2501968 
8Brill JosefCZYamaha TD31972Old racing club Rokycany
25Schmidtová ŠárkaCZJawa Junior 2501967Bratrstvo Ručky
26Schmidt DavidCZJawa Junior 2501966Bratrstvo Ručky
29Škoda PavelCZOssa1970B a M stavby Pardubice
40Košťál LadislavCZJawa Junior 1V voda1969FIKO – servis chlazení
44Klimeš ZdeněkCZJawa Junior 2501968 
60Kolář JiříCZAHRA1968MRK Moto Racing Kolář
68Dvořák FrantišekCZFad 125 2V1972 
77Hill KarolSKJawa ČZ1965 
94Průcha JiříCZJawa 250 2V typ 677A1976HAMAŇA TRANSPORT – Labík moto
      
Kategorie S – GP přes 250 ccm vyrobené 1968 – 1978
1Berger PavelCZYamaha T2 3501978 
33Schmidt DavidCZYamaha TR31972Bratrstvo Ručky
38Vokoun PavelCZDucati Desmo sport1978MSR team Vokoun
45Švihnos JiříCZYamaha1975 
73Walker JamesGBJawa 350 4V typ 6731968BDK Race Engeneering
      
Kategorie T – Clubsport do roku 1978 pro 125/2T + 250/4T
3Parka PawełPLHonda1978SM Classic Racing Team
5Šorf JanCZHonda CB 2501974 
6Sudek DušanCZHonda CJ 2501974Hrdoňovice
8Brill JosefCZČZ 4771971Old racing club Rokycany
9Lukasiewicz MarcinPLHonda CB 2501975SM Classic Racing Team
10Staniszewski ZbigniewPLYamaha1978K-M-K Białystok
11Šobáň MilanCZRotax-ČZ1978ŠOMI Team
13Koutný IvoCZČZ 125 OKT1971AVZO OKT
14Bujanowicz LukaszPLHonda CB 250G1976SM Classic Racing Team
16Król MichałPLHonda CB1976SM Classic Racing Team
21Jindra DavidCZHonda CB 2501975Morris Oldtime team
22Zavadil Václav st.CZČZ 477 / 1751971Pivovar KANEC Žamberk
40Strnad MilanCZČZ 1751968Litex Litomyšl
41Matuszewski PawełPLHonda CJ1976Automobilklub Radomski
46Reil RudolfCZHonda CB 250 K41972Pohřebnictví Knourek
48Ščučka PavelCZBenelli CC 1251972Bratrstvo Ručky
49Kmošek PetrCZČZ1972KKZP Čistá
54Drábek VáclavCZČZ 175 Katalog1971Farma Holná
57Matoušek JosefCZČZ1971B a M stavby Pardubice
58Šorf MilanCZHonda CB 2501974 
60Kolář JiříCZJawa JT 1251972MRK Moto Racing Kolář
61Mráz KarelCZHonda CJ 2501974 
62Jindra RomanCZAspes1978Morris Oldtime team
63Vitvar DanielCZHonda CJ 2501974Autoslužby HK – Němeček
66Strapina PavelCZCZ 1251969Strapina racing
67Venc TomášCZHonda CB 1251978Motosport classic Květinov
68Kopczewski ArturPLYamaha DT – AK 1751977K-M-K Białystok
70Vorel VáclavCZČZ 477 Katalog1972Máma a táta
72Kozłowski ArturPLKawasaki KD 1251976CRCP Racing Team
76Juráček JosefCZHonda CB 1251975Motosport classic Květinov
81Antoš RadekCZČZ 1251970 
82Krulová MartinaCZHonda CB 1251978Motoklasik Vranovice
83Krutina JiříCZHonda CB 2501971Motoklasik Vranovice
84Kondracki ŁukaszPLWSK 1751976CRCP Racing Team
88Kamenár ĽubomírSKMalanca1973 
90Fiala KarelCZČZ 5111978HFK – PH team
94Magdzik MarcinPLHonda1974SM Classic Racing Team
95Exner JakubCZČZ1969EXracing
97Kratochvíl MarekCZČZ 175 Katalog1971Moto Racing Zábřeh
      
Kategorie U – Clubsport do roku 1978 pro 250/2T + 350/4T 1 válců
1Jebavý MiroslavCZYamaha YDS 51967 
2Szlachta JaroslavCZYamaha RD 2501972NBS Havířov
3Praczukowski AndrzejPLYamaha RD-TZ 2501978K-M-K Białystok
4Nespěšný JiříCZBenelli 2501972Rabamotosport Ostrava
9Jandera PetrCZKawasaki KH 2501976HMS Semanín
11Bek Petr sen.CZYamaha RD1975Beks racing team
12Bek Petr jun.CZYamaha RD1974Beks racing team
14Bek MichalCZYamaha RD1976Beks racing team
16Kuchařík PetrCZČZ Junior 2501970Řeznictví Haňáček
17Vyhnálek VítězslavCZYamaha RD1978 
21Frencl PetrCZYamaha RD1975H&S TEAM
23Frencl DavidCZYamaha RD 2501975H&S TEAM
28Rainko Janusz KrzysztofPLYamaha RD 2501976K-M-K Białystok
32Svoboda TomášCZYamaha RD 2501978AMK Hořice
38Vokoun PavelCZBenelli CC 2501972MSR team Vokoun
57Pietrzyk LeszekPLSuzuki T 2501970 
69Votava PavelCZBenelli CC 2501972 
89Matoušek LukášCZČZ Junior1972 
98Svolinský TomášCZYamaha RD 2501975TJT ROAD RACING
      
Kategorie V – Clubsport do roku1978 pro 500/2 vál.
2Růžička RudolfCZYamaha R5 3501971MOTO TEAM R2
4Venc TomášCZHonda CB 3501968Motosport classik Květinov
5Vaněček JozefCZYamaha XS 4001977 
7Sarkezi JiříCZYamaha XS1976Tesařství Sarkan
8Kantek RafałPLYamaha RD 4001976ETS Racing Team
11Michalka ViliamSKCZ 981.11970 
12Brábník PetrCZMoto Morini Strada1971PDB
18Levillain FrankFRHonda CB 4501969 
21Malina JanCZYamaha XS1977Road racing team Branná
23Gorka TomášCZYamaha R51971MotoClasik Paskov
32Holík JosefCZMV Agusta 3501975AMK Hořice
33Kovář LumírCZYamaha SR 500 2J41978Keep Respect
35Sodomka KamilCZDucati Corsa 4501972 
36Kolínek TomášCZYamaha RD 3501973SELM MORAVA s.r.o.
39Tauš ZdeněkCZHonda CB 4501970AMK Český ráj Jičín
41Marmoly DánielHUYamaha RD 3501968MAMI – ÉSE
42Zadražil PetrCZYamaha SR 5001976A.M.racing Činěves Dymokury
47Urválek PavelCZYamaha XS1978AMK Hořice
51Fichna TomášCZYamaha SR 5001978Pneuservis Fichna
58Šorf JanCZYamaha XS 4001976 
59Matoušek JaroslavCZYamaha SR 5001978SELM Morava
61Dvořák VáclavCZYamaha1978 
63Konečný LukášCZYamaha RD 3501975 
66Hejna IvanCZYamaha SR 5001978 
67Kunz PetrCZYamaha RD 4001976Moto racing Alf
70Svoboda LubošCZYamaha XS1978AMK Hořice
72Štěpánek JindřichCZYamaha RD1974Stemp Racing
73Petružálek PetrCZYamaha R5 3501970S.A.M Holding Miletín
82Jílek VladimírCZHonda CB 3501967Motoklasik Vranovice
88Brábník LukášCZYamaha1973 
90Tomaszewski KarolPLYamaha XS 4001977CRCP Racing Team
95Cihlář PavelCZHonda CB 3501972 
96Mráz OndřejCZYamaha XS 5001977Auto Bados Mnichovo Hradiště
97Geörgy SerfőzőHUSuzuki GT1971MAMI – ÉSE
98Winkler LadislavCZYamaha RD 3501974 
      
Kategorie W – Clubsport do roku 1978 pro 750/2vál. + 500/vícevál.
5Talaga OtakarCZBenelli 5001974Advokátní kancelář Petr Stoklas
7Vaskovič IvoHRHonda CB 500 Four1971NGLT Racing
10Vaskovič ZoranHRHonda CB 500 Four1972NGLT Racing
11Vlach BohumilCZBenelli Quattro 5001974Old Bikers Club
17Cynybulk MilanCZBMW R 75/51972S.L.Z.A.
18Levillain FrankFRDucati 750 SS1972 
26Jindra DanielCZBenelli1978Family Team Lenka
28Nechvátal JiříCZHonda CB 350 F1972 
29Svolinský TomášCZHonda CB 4001974TJT ROAD RACING
30Swinka KrzysztofPLHonda CB 400F Super Sport1977VM
33Kovář LumírCZHonda CB 500 Four1972Keep Respect
35Grech JiříCZHonda CB 5001970Komsat s.r.o.
39Šulc PetrCZHonda CB 5001972 
41Starý JosefCZHonda CB 4001974AMK Hořice
47Grochowski KamilPLHonda CB 500 Four1970NGLT Racing
56Dermíšek MilanSKHonda1971 
59Němec LadislavCZHonda CB 5001972 
66Strapina PavelCZHonda CB 500 F1971Strapina racing
68Svoboda VladimírCZHonda CB 5001971S.L.Z.A.
77Vraný DaliborCZHonda CB 5001972 
79Bruckner KamilCZHonda CB 500 R1971 
82Kopeć ArkadiuszPLHonda CB 500 F1972 
95Vavrouch MichalCZBMW R 75/51972 
98Kačena PavelCZKawasaki Mach31970 
      
Kategorie X – Clubsport do roku 1978 do 1000
32Meduna JiříCZSuzuki GS1977AMK Hořice
50Stibor MarekCZKawasaki Z2 RS1976Stibor racing team
56Petrovský AloisCZSuzuki GS 10001978AMK Medlov
57Hill KarolSKHonda CB1972 
60Pavel TomášCZRickman CR 7501972MOTO S+P s.r.o.
67Kunz PetrCZHonda CB 7501972Moto racing Alf
71Mařík LiborCZHonda CB 7501971M-M Dolní Dobrouč
78Vyhnálek VítězslavCZHonda CB 7501971 
      
Sidecary
1 ZKantek RafałPLTriumph T140V1964ETS Racing Team
 Olender KarolinaPL   
2 NŁączyński ZiemowitPLDniepr K-6501969Dniepr Racing Team
      
3 PGrzywna ArkadiuszPLTriumph Preunit1961Folwark Ubezpieczenia
 Porwet LukaszPL   
5 ZŠvejda PetrCZSRS 7501978 
 Švejda PetrCZ   
7 ZSpychala SzymonPLTriumph T1401972LightSpeedTeam
 Korzyniewski TomaszPL   
10 MPrchal FrantišekCZBMW R 51/31953KovoProvazník s.r.o.
 Černý ZdeněkCZ   
11 ZBílý Richard st.CZSuzuki1978 
 Mohler MatějCZ   
12 ZBílý Richard ml.CZSuzuki1978 
 Kostiuk MilanCZ   
15 ZŠimek RadomírCZSuzuki GS 10001978 
 Šimek JiříCZ   
17 ZVerbík PetrCZSuzuki GS 10001977 
 Parýzek StanislavCZ   
20 YProcházka LiborCZHonda CB 500 Windle1970 
 Chleboun MiroslavCZ   
21 ZPrchal LuděkCZYamaha Windle1972 
 Richter MarekCZ   
27 YVirág JiříCZSRS – Yamaha TZ 5001975Waspeed
 Vajdl MartinCZ   
31 PKowalczyk WiolettaPLBSA A651967 
 Pokrywiecki MichałPL   
33 ZVlček JosefCZJawa 6001978 
 Nechanický PetrCZ   
34 ZBálek JiříCZBMW R1001977 
 Rozehnal MarekCZ   
37 ZBednář JanCZHonda-Berny1971 
 Exner Jan ml.CZ   
38 PVokoun PavelCZDKW 1000/31966 
 Antoš RadekCZ   
42 MKlimeš StanislavCZUral 6001949Czech Ural Racing Team
 Klimeš ZdeněkCZ   
43 ZFišar PetrCZHonda1974FSR z.s.
 Kopecký OndřejCZ   
47 ZRýdlo KarelCZSuzuki GS 10001977 
 Strenzl PetrCZ   
57 ZPetráš KarelCZWindle König1977 
 Beníšek KarelCZ   
58 ZSedláček RomanCZHonda CB1975 
 Sedláček OndřejCZ   
66 ZŠkrabal JaromírCZSuzuki GS 10001978Vidli Racing
 Škrabal TomášCZ   
68 ZPavel TomášCZIreson GS 10001977MOTO S+P s.r.o.
 Synek JosefCZ   
71 PKůs ZdeněkCZUral1967JAPOKRA – AMK Nepomuk v AČR
 Šůs PavelCZ   
73 ZWalker JamesGBMoto Guzzi Le Mans1972BDK Race Engeneering
 Rozeneková KateřinaCZ   
75 ZHuml JiříCZWindle König1977Klaus Riedel Motorsport
 Huml VojtěchCZ   
77 ZPolívka JanCZBMW1978JAPOKRA – AMK Nepomuk v AČR
 Sedláček ZdeněkCZ   
80 ZTyle RobertCZSuzuki GS 10001976MOTO – JJ Zlončice
 Černák PetrCZ   
81 ZMařan PetrCZYamaha Windle 65019723B racing
 Hrdlička LuděkCZ   
88 ZDarnadi JánSKSuzuki RS 10001978 
 Darnadi PeterSK   
90 NValtera ZdeněkCZGroh-Trabant 5001966Stihl – Dvůr Králové n.L., kupsekacku.cz
 Valtera JaroslavCZ   
91 ZNavrátil AntonínCZMG – Wartburg 900 RS1975AMK Nepomuk v AČR
 Černý VladislavCZ   
96 MHlavsa JiříCZRudge Ulster1937Bratrstvo Ručky Branná
 Prchal JanCZ   
97 ZVitvar LadislavCZYamaha Douglas 6501968AMGnol
 Vitvar DanielCZ   
98 MZatloukal JaroslavCZBSA Golden Flasch1954Stránský-Pertžík pneumatické válce s.r.o.
 Kolářová AmálieCZ   
99 MExner JanCZBSA Sloper de luxe1930Stránský-Pertžík pneumatické válce s.r.o.
 Kolářová-Festová LucieCZ