Aktualizováno 2. 9. 2021

Závodníci, kteří jsou barevně označeni, již zaplatili i startovné.
Competitors, who are color-coded, have already paid the entry fee.

Třída B  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
6 Hlavsa Jiří CZ Rudge Ulster Bratrstvo Ručky  
15 Pára Tomáš CZ Rudge Ulster GP 500 Bratrstvo Ručky  
52 Loučka František CZ Indian CLASSICBIKE  
63 Odehnal Marek CZ Rudge-Whitworth Special 500 Bratrstvo Ručky  
64 Vasković Zoran HR Scott flying squirel NGLT Racing  
           
Třída C  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
6 Toulec Pavel CZ Gilera Lanciata 350    
12 Kratochvíl Marek CZ Matcheless G3L – KM Moto Racing Zábřeh  
21 Ščučka Jiří CZ Benelli 250 OHC Bratrstvo Ručky  
42 Tomiš František CZ NSU 351 OT MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION  
77 Borůvka Jindřich CZ NSU OSL 250    
87 Michera Stanislav CZ Rudge radial KHV – Metuje  
99 Kočí Luboš CZ NSU 250 OSL MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION  
           
Třída E  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
12 Kábele Jan CZ NSU 501 OS MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION  
16 Wallach Tadeusz A Norton    
33 Dousek Stanislav CZ NSU 500 OSL MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION  
34 Kysela František CZ Triumph T 100    
50 Toulec Pavel CZ Gilera Saturno    
51 Oplištil Petr CZ Norton Speciál MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION  
69 Metelka Petr CZ Matchless G80 S.L.Z.A.  
74 Horčička Vratislav CZ NSU 500 OSL MOOR’S STRICKMASCHINEN UNION  
77 Kupka Karel CZ Rudge Ulster Bratrstvo Ručky  
           
Třída F  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
12 Brábník Petr CZ ČZ 175    
23 Valtera Martin CZ ČZ Míra – S  
52 Srovnal Drahomír CZ ČZ 150 C Motoracing Zábřeh  
66 Kuchařík Petr CZ ČZ skot PK racing team  
67 Kubíček Bohuslav CZ ČZ Moto Racing Zábřeh  
73 Kalina Karel CZ Kovrovec 175 Čivava team  
88 Mošna Jiří CZ ČZ 175 SHARK RACING TEAM  
91 Prouza Vratislav CZ ČZ 175    
95 Mihaljevič Milan CZ ČZ BRIST Tábor  
           
Třída H  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
7 Dlouhý Petr CZ Jawa    
9 Galle Nicole CH ČZ Walter    
11 Boissenin Clarysse CH Jawa 559    
17 Jirouš Josef CZ Jawa Junior Lůďa – vývařovna  
25 Schmidtová Šárka CZ Jawa Pérák Bratrstvo Ručky  
29 Škoda Pavel CZ Ogar 250 B a M Stavby s.r.o.  
31 Samak Květoslav SK ČZ GARO  
33 Tenk Jiří CZ ČZ Junior    
41 Meloun Ivan CZ Ducati 250 Bratrstvo Ručky  
44 Hemelík Luboš CZ Jawa    
54 First Vladimír SK ČZ Junior 250    
55 Malý Zdeněk CZ ČZ Junior Bratrstvo Ručky  
57 Matoušek Josef CZ Jawa 250 B a M Stavby s.r.o.  
68 Michera Stanislav CZ Aermacchhi ala verde KHV-Metuje  
71 Valtera Martin CZ Jawa 250 Míra – S  
88 Kamenár Łubomír SK Suzuki T Six 250    
90 Halfar Jaromír CZ Jawa banán Moto servis Hrabství  
91 Prouza Vratislav CZ Jawa Junior 250    
96 Fingerhut Josef CZ Jawa Pérák 250 Snížek CZ  
97 Kvasnička Luboš CZ Jawa Pérák Moto team Contra  
99 Antoš Michal CZ ČZ Junior 250 Antoš motosport  
           
Třída J  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
1 Kopiec Robert PL Junak JUNAK POLISH TEAM  
8 Mihaljevič Milan CZ Jawa Pérák 350 BRISK Tábor  
15 Hrdlička Luděk CZ Jawa 350 DEOS Technology s.r.o.  
26 Šiška Josef CZ Jawa S 554    
41 Hyneček Rudolf CZ Ogar 350    
65 Paznocht Zdeněk CZ Aermacchi Ala d´Oro Paznocht racing  
72 Cimburek Ludvík CZ ČZ Walter 350 OHC typ 851 AMK Hořice  
73 Fuksa Martin CZ Jawa    
77 Korous Karel CZ Ducati S 350    
82 Jílek Vladimír CZ Honda CB 325 Motoklasik Vranovice  
88 Cikánek Petr CZ Jawa Pérák    
96 Fingerhut Josef CZ Jawa Pérák 350 Snížek CZ  
           
Třída K  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
13 Fišar Jan CZ Eso 500 Rickman Metisse Hohenelbe  
22 Brand Stephane CH Eso monoblok    
43 Tenk Jiří CZ Eso OHV 500 Rickman Metisse    
59 Korzyniewski Tomasz PL BSA A10 Super Rocket LightSpeedTeam  
66 Müller Pavel CZ Moto Guzzi Falcone MCR Caferacers  
67 Spychala Szymon PL Triumph TR6 LightSpeedTeam  
68 Svoboda Vladimír CZ Eso S.L.Z.A.  
86 Karas Oldřich CZ Jawa 500 2xOHC Jawa OK servis  
93 Turek Jiří CZ Seeley Jawa    
           
Třída L  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
3 Staniszewski Zbigniew PL Suzuki TS NGLT RACING  
6 Gregora Stanislav CZ Hummel 50 EIRIN CZECH s.r.o.  
9 Exner Jakub CZ Sachs    
10 Vitvar Ladislav jun. CZ AHRA 50    
13 Poláček Miroslav CZ Malaguti    
44 Harantová Petra SK Tatran    
68 Dvořák František CZ Fad FAD Team  
95 Vejroch Jiří CZ Java GP 50    
           
Třída R  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
6 Gregora Stanislav CZ MBA 125 EIRIN CZECH s.r.o.  
8 Brill Josef CZ Yamaha TD3 Old racing team Rokycany  
20 Ščučka Pavel CZ Greeves Silverstone 250 RAS    
25 Schmidtová Šárka CZ Jawa Junior – Banán Bratrstvo Ručky  
26 Schmidt David CZ Jawa Junior – Banán Bratrstvo Ručky  
29 Škoda Pavel CZ Ossa B a M Stavby s.r.o.  
31 Žiška Dalibor SK Yamaha TZ 250    
40 Košťál Ladislav CZ Jawa Junior 1V voda FIKO – brusírna válců  
56 Kaderka Libor CZ Jawa 250    
61 Daniel Radim CZ Yamaha Jezevec Racing Team  
68 Dvořák František CZ Fad FAD Team  
71 Hill Karol SK Jawa ČZ    
77 Petružálek Petr CZ Yamaha TZ PEG Racing Team SAM HOLDING Miletín  
90 Kolář Jiří CZ Ahra 125 MRK Moto Racing Kolář  
95 Vejroch Jiří CZ ČZ 250 Voda    
           
Třída S  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
3 Karafiát Tomáš CZ IZS Jupiter    
73 Walker James GB Jawa 4V    
           
Třída T  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
1 Obtulowicz Jiří CZ ČZ OKT 125 Hlavně pomalu OKT  
2 Szynkowski Lukasz PL Honda CJ 250 T NGLT 2020  
3 Pták Jaroslav CZ ČZ Pauer Trival Praha  
5 Šorf Jan CZ Honda CB    
6 Sudek Dušan CZ Honda CJ 250 SHARK RACING TEAM  
8 Brill Josef CZ ČZ 175 477 Old racing team Rokycany  
10 Staniszewski Zbigniew PL Yamaha DT NGLT RACING  
11 Šobáň Milan CZ Rotax-ČZ ŠOMI Team  
12 Bartl Petr CZ ČZ 125 AVZO OKT  
13 Koutný Ivo CZ ČZ 125 OKT AVZO OKT  
16 Roszkowski Pawel PL Suzuki GT 125 Klasyk-Moto-Klub Bialystok  
17 Petrák Roman CZ ČZ Katalog    
21 Jindra David CZ Honda CB 250 Morris Oldtime Team  
22 Ščučka Pavel CZ Benelli 125 2C    
27 Zloch Patrik SK Benelli Motošport klub Unín  
31 Peterka Aleš CZ ČZ PPK Teplo domova Litomyšl  
40 Strnad Milan CZ ČZ Kolja Litomyšl  
41 Matuszewski Paweł PL Honda CJ 250 T    
45 Parus Tomáš CZ ČZ    
46 Reil Rudolf CZ Honda CB 250 K4 Pohřebnictví Knourek  
48 Ščučka Jiří CZ Benelli 125 2C Bratrstvo Ručky  
49 Kmošek Petr CZ ČZ    
50 Pich Robert PL Honda CB 250 SM CRT  
51 Šiška Josef CZ Sachs    
57 Matoušek Josef CZ ČZ 125 B a M Stavby s.r.o.  
58 Šorf Milan CZ Honda CB    
60 Bartošík Peter SK Honda CB 250 Bartošík Racing Team  
61 Mráz Karel CZ Honda CB 250    
62 Jindra Roman CZ Aspes puma 125    
64 Jireček Pavel CZ Honda CB 250    
65 Pomarański Michał PL Honda CB 250G SM CRT  
67 Novotný Martin CZ ČZ 125 VMN Nástroje CZ  
70 Vorel Václav CZ ČZ 477    
76 Juráček Josef CZ Honda CB Motosport classic Květinov  
77 Borůvka Jindřich CZ Kleva 125    
80 Vítek Otakar CZ Honda CB 250 G    
83 Krutina Jiří CZ Honda CB Motoklasik Vranovice  
95 Exner Jakub CZ ČZ    
           
Třída U  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
1 Olender Karolina PL Yamaha RD 250 ETS Racing Team  
4 Nespěšný Jiří CZ Benelli 250    
7 Šupík Petr CZ Suzuki GT MOTOSARDINIE  
9 Jandera Petr CZ Kawasaki HMS Semanín  
11 Bek Petr CZ Yamaha Bek’s racing team  
12 Szczepanek Norbert PL Yamaha RD Północny Klub Motocyklowy  
14 Bek Michal CZ Yamaha Bek’s racing team  
17 Vyhnálek Vítězslav CZ Yamaha    
21 Frencl Petr CZ Yamaha RD H&S TEAM  
23 Frencl David CZ Yamaha RD 250 H&S TEAM  
28 Petrák Roman CZ Yamaha RD    
32 Svoboda Tomáš CZ Yamaha RD    
38 Vokoun Pavel CZ Benelli MSR Team Vokoun  
40 Strnad Milan CZ ČZ Kolja Litomyšl  
57 Pietrzyk Leszek PL Suzuki T 250    
66 Kuchařik Petr CZ ČZ Junior PK racing team  
68 Kopczewski Artur PL Yamaha TD3-DS7 K-M-K Białystok  
69 Votava Pavel CZ Benelli 2C 250    
89 Matoušek Lukáš CZ ČZ    
96 Hlava Michal CZ Benelli    
98 Svolinský Tomáš CZ Yamaha RD TJT ROAD RACING  
           
Třída V  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
2 Růžička Rudolf CZ Yamaha MOTO TEAM R2  
3 Červeňák Milan CZ Yamaha RD AMK CZECH AMATER RACING  
4 Venc Tomáš CZ Honda CB 350 Motosport classik Květinov  
5 Vaněček Jozef CZ Yamaha XS 400    
6 Mráz Karel CZ Honda CB 350    
7 Ziewiec Jaroslaw PL Suzuki GS 400    
8 Kantek Rafał PL Yamaha RD 400 ETS Racing Team  
10 Málek Ladislav CZ Motoguzzi falkone Málek racing  
12 Brábník Petr CZ Moto Morini „Strada“    
18 Levillain Frank FR Ducati 450 desmo DUCATI CLUB DE FRANCE  
21 Malina Jan CZ Yamaha XS Road racing team Branná  
26 Hnejtek Radek CZ Yamaha XS 400    
27 Pitín Michal CZ Yamaha XS 400    
33 Kovář Lumír CZ Yamaha SR 500 Keep Respect  
35 Sodomka Kamil CZ Ducati Corsa 450    
38 Kykal Jaroslav CZ Yamaha SR 500 MK racing  
42 Zadražil Petr CZ Yamaha SR 500 A.M. Racing Činěves  
51 Fichna Tomáš CZ Yamaha SR 500 Pneuservis Fichna  
57 Štěpánek Jindřich CZ Yamaha Stemp Racing  
58 Šorf Jan CZ Yamaha XS    
63 Konečný Lukáš CZ Yamaha RD 350    
66 Strapina Pavel CZ Yamaha M&S  
67 Halfar Jaromír CZ Yamaha RD 400 Moto servis Hrabství  
68 Müller Pavel CZ Honda CB 450 MCR Caferacers  
77 Petružálek Petr CZ Yamaha R5 PEG Racing Team Techlit  
78 Krulová Martina CZ Honda CB M&S  
81 Synek Josef CZ Yamaha XS 400    
86 Hejna Ivan CZ Yamaha SR 500    
88 Brábník Lukáš CZ Yamaha TX 500    
90 Tomaszewski Karol PL Yamaha Northgate Logistics 2020  
96 Mráz Ondřej CZ Honda CB 450    
98 Winkler Ladislav CZ Yamaha RD    
           
Třída W  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
2 Mráz Ondřej CZ Benelli    
3 Volák Jan CZ Honda CB 500    
5 Talaga Otakar CZ Benelli Tago 5.cz  
7 Vasković Ivo HR Honda CB 500 NGLT Racing  
11 Vlach Bohumil CZ Benelli Quattro Old Bikers Club Holice  
17 Cynybulk Milan CZ BMW R 75/5 S.L.Z.A.  
18 Levillain Frank FR Ducati SS 750 DUCATI CLUB DE FRANCE  
23 Gorka Tomáš CZ Yamaha TGR CLASIC RACING  
29 Svolinský Tomáš CZ Honda CB TJT ROAD RACING  
33 Kovář Lumír CZ Honda CB 500 Four Keep Respect  
35 Grech Jiří CZ Honda CB 500 Komsat s.r.o., OÚ Zborovice  
41 Starý Josef CZ Honda CB    
42 Zadražil Petr CZ Honda CB 500 A.M. Racing Činěves  
47 Grochowski Kamil PL Honda CB 500 NGLT Racing  
51 Stěnička Miloš CZ Honda CB 500    
59 Němec Ladislav CZ Honda CB 500    
60 Bartošík Peter SK Honda CB 500 F Bartošík Racing Team  
66 Strapina Pavel CZ Honda CB M&S  
68 Svoboda Vladimír CZ Honda CB 500 S.L.Z.A.  
70 Świderski Maciej PL Honda CB 350 F    
71 Kohout Václav CZ Honda CB 400 F Racing team Kohout  
73 Maixner Tomáš CZ Honda CB 500 Nova Racing  
77 Vraný Dalibor CZ Honda CB 500    
79 Bruckner Kamil CZ Honda KB  
85 Doubravský Tomáš CZ Honda ISŠA  
89 Novák Pavel CZ Honda CB 500 R LUKI RACING  
95 Vavrouch Michal CZ BMW R 75/5    
98 Kačena Pavel CZ Kawasaki h1r    
           
Třída X  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
11 Martínek Václav CZ Honda    
32 Meduna Jiří CZ Suzuki GS    
50 Stibor Marek CZ Kawasaki Z2 RS 750 Stibor racing team  
56 Petrovský Alois CZ Suzuki GS AMK Medlov  
57 Hill Karol SK Honda 750    
67 Kunz Petr CZ Honda CB 750 Moto racing Alf  
78 Vyhnálek Vítězslav CZ Honda    
           
Třída M  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
96 Hlavsa Jiří / Prchal Jan CZ Rudge Ulster Bratrstvo Ručky Branná  
           
Třída N  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
2 Łączyński Ziemowit PL Dniepr K-650 Dniepr Racing Team  
13 Kopiec Robert/Pietrzyk Leszek PL Ural JUNAK POLISH TEAM  
38 Vokoun Pavel / Antoš Radek CZ DKW 1000-3    
           
Třída P  
3 Grzywna Arkadiusz/ Porwet Łukasz PL Triumph T 120 Preunit    
31 Kowalczyk Wioletta / Pokrywiecki Michał PL BSA A65    
71 Kůs Zdeněk / Šůs Pavel CZ Ural 650    
           
Třída Y  
20 Procházka Libor / Chleboun Miroslav CZ Honda CB 500    
           
Třída Z  
Číslo Jezdec Stát Značka Sponzor  
1 Kantek Rafał / Olender Karolina PL Triumph T140V ETS Racing Team  
5 Švejda Petr/Švejda Petr CZ Suzuki GT 750 Koma Racing  
7 Spychala Szymon / Korzyniewski Tomasz PL BLR Triumph 750 LightSpeedTeam  
8 Suter Charly/ CH Suzuki GS Nova Racing  
11 Bílý Richard st./Mohler Matěj CZ Suzuki RM Sidecar team z.s.  
12 Bílý Richard ml./Kostiuk Milan CZ Suzuki RM Sidecar team z.s.  
13 Poláček Miroslav/Poláčková Zuzana CZ BMW    
34 Bálek Jiří/Rozehnal Marek CZ BMW 1000    
57 Petráš Karel / Zábran Roman CZ Windle König    
58 Sedláček Roman/ Sedláček Ondřej CZ Honda CB    
66 Škrabal Jaromír/ Škrabal Tomáš CZ Suzuki GS 1000 Vidli Racing  
70 Navrátil Antonín / Kovář Jan CZ Suzuki GT 750    
75 Huml Jiří / Huml Vojtěch CZ Windle König Klaus Riedel Motorsport  
77 Polívka Jan / Sedláček Zdeněk CZ BMW 1000 JAPOKRA  
80 Tyle Robert / Černák Petr CZ Suzuki GS 1000    
81 Mařan Petr / Hrdlička Luděk CZ Yamaha Windle 650 DEOS Technology s.r.o.  
87 Sykes David/ UK BSA British Historic Racing  
97 Vitvar Ladislav / Vlach Bohumil CZ Yamaha Douglas 650